REKLAMNÍ ODKAZY  (řazeno sestupně dle data vložení)
 
1.9.2017 | Nabídka internetového připojení v obci Vyšehořovice a Kozovazy
Nabídka internetového připojení v obci Vyšehořovice a Kozovazy Újezd.net společnosti ABAK spol. s r.o.
Zajišťuje internetové připojení pro několik desítek domácností ve Vyšehořovicích a Kozovazech. Nejvýznamější zákazníci Mateřská škola, Obecní úřad Vyšehořovice a v připravě je Obecní knihovna ve Vyšehořovicích.

http:// www.ujezd.net
E-mail ujezd.net@abak.cz

Telefonické spojení: pro nové zákazníky  246 030 671, servisní linka 603 449 506

» přejít na odkaz
 
 
1.9.2017 | Dětský klub v přírodě na statku LONY
Dětský klub je určen pro děti do 2,5 do 10 let. Maximální počet dětí ve skupině – 10. Maximální počet skupin – 2.

Program je obecně zaměřen na lehké sportování, poznávání přírody, kontakt se zvířátky, jízdu na koni, hry, tanec, zpěv, čtení pohádek, odpočinek na čerstvém vzduchu, divadélka a zahradničení. Hravou formou učíme ekologické výchově. Děti mohou sebou přinést suché neplesnivé pečivo, mrkvičku, jablíčka aj. Naší předností je hlavně odpočinek na čerstvém vzduchu. V případě špatného počasí si hrajeme, čteme, tvoříme, tančíme a zpíváme.

Otevírací doba klubu začíná v květnu a končí v září, vždy od 7:30 do 16:30 hod. Prodloužená docházka i víkendová hlídání jsou možné po domluvě. Docházka od září je možná po domluvě. Informace k přihlášce a termín osobní prohlídky areálu rezervujte na tel.: 728 732 769 nebo akce@lony.cz.
» přejít na odkaz
 
 
1.9.2017 | Dětská burza zdarma
Možnost vkládání inzerátů týkajících se dětského oblečení, hraček, kočárků, autosedaček a kojeneckého příslušenství. Služba je zdarma.
http://www.babyburza.cz
» přejít na odkaz