KAM na úřad?
Rádce pro obyvatele správního obvodu obce s rozšířenou působností
Brandýs nad Labem – Stará Boleslav


Na základě rozhodnutí vedení města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav dochází k přesunu agend pracovišť městského úřadu, která se nacházela v Praze (Biskupská 7 a Orebitská 477). Pracoviště na adrese Orebitská 477 se ruší. Provoz bude částečně zachován jen na adrese Biskupská 7, Praha 1, kde budou zajištěny následující agendy:
1. Vydávání řidičských průkazů a evidence řidičů
2. Oddělení sociálně právní ochrany dětí
3. Sociální kurátor
4. Výdej průkazů ZTP
5. Podatelna
Ostatní agendy, které byly dosud vyřizovány na pracovištích v Praze, budou přesunuty do objektů ve městě Brandýs nad Labem na adrese Ivana Olbrachta 59/2 a ve Staré Boleslavi na adrese Masarykovo náměstí 28. Na pracovišti Biskupská 7 je již nebude možné vyřídit.
 
Návody na řešení životních situací
 
►  Návody na řešení životních situací z portálu státní správy
Na tomto odkazu najdete řešení pro vaše jednání s úřady státní správy, například katastru nemovitostí, ale i v oblasti bydlení, cestování, financí i rodiny a daní. U některých životních situací je možnost stažení a vytištění formulářů.
» přejít na odkaz
 
►  Návody na řešení životních situací z středočeského kraje
Na tomto odkazu najdete informace k trvalému pobytu a osobním dokladům, informace ke státnímu občanství, matrice, veřejným sbírkám a živnostenskému podnikání, dokumenty a informace k silniční a veřejné dopravě, dokumenty a informace z oblasti zdravotnictví, z oblasti školství a sportu, informace z oblasti sociální péče, péče o seniory, ochrany dětí, prevence kriminality a drogové závislosti apod.
» přejít na odkaz
 
Řešení krizových situací - příručka 
Série článků k přispění uvědomění občanů v oblasti  ochrany a sebeochrany občana při mimořádné události.
» přejít na odkaz